Колеги! Освітній серіал «Держава без бар’єрів» за участі першої леді України Олени Зеленської отримав переклад жестовою мовою. Це ще один важливий крок щодо побудови доступної системи освіти.


 Нагадаємо, що переглянувши курс, ви дізнаєтеся, як публічним службовцям дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами, застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень, що призводить до формування стереотипів та як протидіяти дискримінації під час працевлаштування на публічну службу.

 Серіал має зручний формат: 6 серій тривалістю до 10 хвилин.

 Він доступний до перегляду за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-government.

 Також, будемо вдячні за поширення інформації про серіал в соцмережах. Давайте разом будувати державу без бар`єрів.

 Курс Мінцифри створено в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів» в партнерстві з Тетяною Ломакіною Радницею - Уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, НАДС, ГО Безбар'єрність, представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Дані щодо підвищення кваліфікації публічних службовців

07.11.2022р.

Лідерами у проведенні навчання за програмами підвищення кваліфікації стали Українська школа урядування, Навчально-науковий інститут «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Вінницький, Волинський, Житомирський, Київський обласний та Чернігівський регіональні центри підвищення кваліфікації.

докладніше >

«Ефективна комунікація як засіб подолання емоційного вигорання

06.03.2023р.

06 березня в Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Ефективна комунікація як засіб подолання емоційного вигорання

докладніше >

01 березня відбулось навчання за загальною короткостроковою програмою «Управління змінами»

01.03.2023р.

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації з 27 лютого по 01 березня відбулось навчання за загальною короткостроковою програмою «Управління змінами» для державних службовців категорій «Б», «В», посадових осіб органів місцевого самоврядування IV–VII категорій посад.

докладніше >