Фінансове забезпечення в системі державного управління

  27 лютого в Центрі розпочав роботу тематичний короткостроковий семінар «Фінансове забезпечення в системі державного управління» для спеціалістів з питань бухгалтерського обліку фінансових управлінь райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

  У відкритті семінару брали участь В. Венцель – заступник директора – начальник бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації, кандидат економічних наук та Т. Булич – директор Центру.

  Мета навчання - надати знання та вміння, необхідні спеціалістам з питань бухгалтерського обліку фінансових управлінь в подальшій роботі.

   В рамках семінару передбачено обговорення питань про особливості складання, затвердження та виконання місцевих бюджетів, ринок праці в області; роботу в системі ProZorro; особливості пенсійної реформи; децентралізацію фінансової системи.

   Окрім того, будуть обговорені питання оплати праці, тендерного бюджетування; антикорупційного законодавства; Закону України «Про доступ до публічної інформації»; трудового законодавства, тощо.

     По закінченню навчання слухачі отримають посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.