Колеги! Освітній серіал «Держава без бар’єрів» за участі першої леді України Олени Зеленської отримав переклад жестовою мовою. Це ще один важливий крок щодо побудови доступної системи освіти.


 Нагадаємо, що переглянувши курс, ви дізнаєтеся, як публічним службовцям дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами, застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень, що призводить до формування стереотипів та як протидіяти дискримінації під час працевлаштування на публічну службу.

 Серіал має зручний формат: 6 серій тривалістю до 10 хвилин.

 Він доступний до перегляду за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-government.

 Також, будемо вдячні за поширення інформації про серіал в соцмережах. Давайте разом будувати державу без бар`єрів.

 Курс Мінцифри створено в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів» в партнерстві з Тетяною Ломакіною Радницею - Уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, НАДС, ГО Безбар'єрність, представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

НАВЧАННЯ ЗА ЗАГАЛЬНОЮ КОРОТКОСТРОКОВОЮ ПРОГРАМОЮ «СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ В ДЕРЖАВНОМУ ОРГАНІ»

17.01.2022р.

Навчальний рік у 2022 році в Центрі розпочато навчанням державних службовців за загальною короткостроковою програмою «Стратегічне планування та управління в державному органі»

докладніше >

Навчання фахівців із соціальної роботи сільських, селищних, міських рад

10.11.2021р.

10 листопада 2021 р. в Центрі завершено дводенне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Соціальна робота із вразливими сім’ями та дітьми. Ключові технології та специфіка підтримки» для фахівців із соціальної роботи сільських, селищних, міських рад.

докладніше >