Колеги! Освітній серіал «Держава без бар’єрів» за участі першої леді України Олени Зеленської отримав переклад жестовою мовою. Це ще один важливий крок щодо побудови доступної системи освіти.


 Нагадаємо, що переглянувши курс, ви дізнаєтеся, як публічним службовцям дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами, застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень, що призводить до формування стереотипів та як протидіяти дискримінації під час працевлаштування на публічну службу.

 Серіал має зручний формат: 6 серій тривалістю до 10 хвилин.

 Він доступний до перегляду за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-government.

 Також, будемо вдячні за поширення інформації про серіал в соцмережах. Давайте разом будувати державу без бар`єрів.

 Курс Мінцифри створено в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів» в партнерстві з Тетяною Ломакіною Радницею - Уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, НАДС, ГО Безбар'єрність, представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

«Практичний курс ділової української мови та спілкування в публічному управлінні»

15.05.2023р.

15 травня в Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною короткостроковою програмою

докладніше >

«Глобальні зміни клімату»

11.05.2023р.

11 травня в Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною короткостроковою програмою

докладніше >